Bahcelievler

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

thumbnail

Bahçelievler evden eve

Evden eve nakliyat işlemimiz Müşteri Temsilcisi tarafından dikkatle ve özenle analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra müşterimizin uygun olduğu gün ve saatte AVRUPA Nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.KEŞİF: eşyanın hangi arabayla taşınacağı, nekadar paketleme mazemesinin kullanılacağı kaç personelin gidecegi hakkında dogru bilgi verir. Taşınmayı gerçekleştirecek olan Avrupa Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar. taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Başarılı bir nakliyat olması için taşınmaya başlamadan evvel özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri Temsilcisi yardımcı olmak üzere nakliyatın her aşamasında sizin yanınızda daima hazır olacaktır. Ne yazık ki, çoğu ‘evden eve nakliyat firması' evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görmektedir. AVRUPA Nakliyat olarak aslında müşterilerimizin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz.


Önemli not:firmamız şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetinin yanı sıra eşya depolama ve ofis taşıma hizmetide vermekte

Sorularınız Misyonumuz Detaylı Bilgi

Yorumlar

1 Yorum

Yönetici

8 Mart, 2013

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Yorumlar geçici olarak devre dışıdır. Sorularınız için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Alıntı Yap