Depolama

Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmetlerimiz

thumbnail

Depolama

Depolama Hizmetlerimiz herhangi bir nedenle eşyalarını depolatmak isteyen siz değerli müşterilerimize firmamızın sunduğu en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Ev Depolama Hizmetlerimiz oda sayınıza göre değerlendirip kiralanacak kadar alan verilir. Ev eşyalarınız özenle ve özel depolama ambalaj malzemesi kullanılarak depolanmaktadır.Depolanacak eşyanız süresi bizim için önem tutumaz siz ne kadar sürede kendi eşyanızı depomuzda tutmak isterseniz biz sizinle bu süre için sözleşme yapmaktayız. Eşyalarınız depomuzda size ayrılan bölümde tutumaktadır. Bunlar sizin gözetimiz altında görülmektedir. Depomuzda mobeseli kameralarla (uzaktan kontorlü) size verceginiz kodlardan izlenebilmektedir. Depolanma hizmetlerimiz konusunda hasas davranmaktayız. Çünkü yıllardan beri bünyemizde 50 den fazla eşya barındırmaktayız ve bundan dolayı müşterilerimizde daha nasıl iyi bir hizmet vermek arayışana girmekteyiz.


Önemli not: Depolarımızın hiçbirinde su baskını, nem, rutubet veya elektirik kaçağı gibi koşular yoktur. Depolarımızı gezerek inceleyebilirsiniz.

Sorularınız Misyonumuz Detaylı Bilgi

Yorumlar

1 Yorum

Yönetici

8 Mart, 2013

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Yorumlar geçici olarak devre dışıdır. Sorularınız için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Alıntı Yap