EVDEN EVE NAKLIYE

Evden Eve Nakliye Hizmetlerimiz

thumbnail

Evden Eve Nakliye

nakliye sektöründe Uzun yılların kazandırdığı deneyimlerle evden eve nakliye sektöründe hizmet vermenin bizlere verdiği haklı gurur ile çalışmalarımızı yapmaktayız.Markamızı her alanda tüm firmalardan daha üst düzeye ulaştırabilmek adıma istanbul başta olmak üzere türkiyenin genelinde başarılı nakliyat çözümleri sunmaktayız.Globalleşen ve değişen dünyada teknoloji geliştikçe evlerimizde kullandığımız mobilyalar ve elektronik malzemeler cok daha fonksyonlu ve çok daha hassas hale gelmektedirler. Önemli olan bu tür malzemelerin taşınması değil, işini iyi bilen uzman ellerden gerekli ambalajlama işlemlerinden geçtikten sonra en güvenilir bir şekilde yeni evlerine garantili bir şekilde ulaştırmaktı.Randevu sistemine dayalı taşınma planlayıcımız ile en doğru taşınmayı alacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Depolama ve parsiyel taşıma işlemlerinize özel expertizlerimiz ile evden eve nakliye de en sağlıklı çözümleri sunmaktayız


Önemli not: Depolarımızın hiçbirinde su baskını, nem, rutubet veya elektirik kaçağı gibi koşular yoktur. Depolarımızı gezerek inceleyebilirsiniz.

Sorularınız Misyonumuz Detaylı Bilgi

Yorumlar

1 Yorum

Yönetici

8 Mart, 2013

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Yorumlar geçici olarak devre dışıdır. Sorularınız için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Alıntı Yap