EVDEN EVE TASIMACILIK

Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimiz

thumbnail

Evden Eve Taşımacılık

İstanbulda yıllardır siz değerli müşterilerine ev taşımacılığı hizmeti sunan Avrupa Nakliyat bu güne kadar hiç bir müşterisini mağdur etmemiş olup, kaliteli, güvenli ve ekonomik fiyatlarıyla istanbul başta olmak üzere tüm müşterilerine evden eve nakliyat hizmeti sunmuştur. Yaptığı işte sözünün arkadasında duran firmamız memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile evinizi taşırken istenmeyen durumlar eşyalarınıza zarar gelirse zararınını %100 karşılıyor asla sizi mağdur etmiyoruz. Firmamız istanbulun bütün ilçelerine evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır. kaliteli ve ekonomik fiyatı sunucak tek firma biziz. Bizi aramadan çalışma sistemimizi görmeden fiyat bilgisi almadan başka firmayı tercih etmeyiniz. Çünkü firmamız tek amacı müşteri memnunyetdir.Sizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. evinizi taşımadan önce dilersiniz ücretsiz expertizimiz gelir evinizin taşımadan önce yapılması gerekenleri proje halınde hazırlar. Sonra evden eve nakliyata uygun dizayn edilmiş olan aracımız evinize gelir. İşinde uzman olan persollerimiz gerekli hazırlığı yaptıktan sonra eşyalarınızın zarar görmemesi için ambalajlama ve paketleme yapar. Personellerimiz içinde bulunan mobilyacımız ise evinizde bulunan mobilyalarınızı söker ve ve yine ambalajlamasını yapar. Eşyaların zarar görmemesi için eşya ambalajlaması bittikten sonra aracımız yüklenir. Yeni taşınacağınız eve gelindiği zaman eşyalarınız aracımızdan indirilir yeni taşınacağınız evin içine yerleştirilir. Eşyalarınızın ambalajları sökülür. Mobilyacı elemanımız sökülen mobilyalarınız montajına geçer. Mobilyalarınızın montajı titizlikle yapıldıktan sonra taşıma işlemi bitmiş olur. Eviniz taşınırken tüm bu işlemler sırasında hiç bir problem yaşamamış olur gönül rahatlığı ile evinize yerlemiş olursunuz. Unutmayın firmamız müşterilerini asla mağdur etmez, sadece memnun eder. Şunu da unutmayınız istanbul'un neresinde olursanız olun fark etmez. Firmamız evden eve taşıma işini her yerde yapabilecek kapasitededir. sizde bizi seçerek evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. en iyi evden eve taşıma firması Avrupa Nakliyat firmasidir. Avrupa Nakliyat ile Garantili ve Sigortalı Taşımacılık ile mağdur olmazsınız. Avrupa Nakliyat ile %100 müşteri memnuniyeti alırsınız. Kaliteli ve ekonomik fiyatın adresi Avrupa Nakliyat. Evinizi taşımacılık bizim işimiz. Çünkü diğer firmalardan farklıyız. Arayın farkı sizde yaşayın…


Önemli not: Depolarımızın hiçbirinde su baskını, nem, rutubet veya elektirik kaçağı gibi koşular yoktur. Depolarımızı gezerek inceleyebilirsiniz.

Sorularınız Misyonumuz Detaylı Bilgi

Yorumlar

1 Yorum

Yönetici

8 Mart, 2013

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Yorumlar geçici olarak devre dışıdır. Sorularınız için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Alıntı Yap