Ortaköy

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

thumbnail

Ortaköy evden eve firmaları

Ortaköy Evden Eve Nakliyat Uzun yıllardır süren kaliteli hizmetimize kesinlikle rakip tanımıyoruz ve her daim standartlarımızın üzerine çıkmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmakta olan firmamız Ortaköy evden eve nakliyat hizmetlerini her daim en kaliteli şekilde gerçekleştirebilmek için en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Nakliyat hizmetlerindeki en önemli hususun karşılıklı güven olduğunu çok iyi biliyoruz ve müşterilerimizin bize duyduğu güven bizim için her zaman daha önemlidir. Nakliyat hizmetlerimizin tamamını son derece titiz ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Taşımacılık hizmetimizi kesinlikle vermeden önce expertiz hizmeti sunmaktayız ve bu sayede müşterilerimizin daha yüksek fiyatlar ödemesini engellemekteyiz. Expertiz hizmetimizi vermekte olan kişiler eşyalarınızı incelemekte ve santim santim ölçerek en net fiyatı çıkartmaktadır. Eğer isterseniz uzmanlar evinize geldiği esnada eşyalarınızın kutulanması, montaj edilmesi ve demontajının gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınıza uygun kutular hazırlanır ve bu kutulara yerleştirilen eşyaların araç içerisinde en uygun noktaya yerleştirilmesi sağlanır. Eşyalarınızın araç içerisinde karşılaşabileceği tüm olumsuzluklar eşyaların araç içerisinde sabitlenmesi ile engellenmektedir. Eşyalarınızın güvenliği tam olarak sağlandıktan sonra yeni evinize doğru yola çıkmaktadır. Ancak eşyalarınız yola çıkmadan önce son olarak özel eşya sigortası ile sigortalanmaktadır ve eşyalarınız her ne kadar sabitlenmiş olsa da yine de başına gelebilecek tüm olumsuzluklar düşünülmektedir. Üstelik danışmak istediğiniz tüm konular için 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.


Önemli not:firmamız şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık hizmetinin yanı sıra eşya depolama ve ofis taşıma hizmetide vermekte. ortaköyde encok tercih edilen evden eve nakliyat firması

Sorularınız Misyonumuz Detaylı Bilgi

Yorumlar

1 Yorum

Yönetici

8 Mart, 2013

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Yorumlar geçici olarak devre dışıdır. Sorularınız için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Alıntı Yap